Úžasné,jednoduché a zdravé udírny vhodné pro všechny a všude ! Domů, do garáže, na chatu, pod pergolu, do restaurace, na váš balkón....
KANADSKÉ UDÍRNY.CZ
Obrázek1
V okrese Klatovy, Domažlice a v okolí Přešticka vám udírnu na přání dovezeme domů osobně. U vás ji sestavíme a vysvětlíme její obsluhu. Samozřejmě zdarma.
Obrázek1
Pizza pece » Pizza pece příslušenství

Aquila pizza lopata ZiiPa

Novinka
Aquila pizza lopata ZiiPa
Lopatka na pizzu Aquila - Ideální nástroj pro dokonalou pizzu!
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky 22-041
Cena bez DPH 1 156,20 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 1 399,00 CZK
  • Podrobný popis
Lopatka na pizzu Aquila # Ideální nástroj pro dokonalou pizzu!

Pokud se toužíte stát domácím mistrem pizzy a hledáte dokonalý pomocník pro vložení vaší milované pizzy do trouby, pak je tu pro vás Lopatka na pizzu Aquila! Naše lopatka byla pečlivě navržena s ohledem na vaše pohodlí a výslednou chuť vaší pizzy.

Hlavním rysem naší lopatky je pružná a jemná hlava, která vám umožní snadno a bezpečně přesunout vaši pizzu z pracovní desky nebo pekáče přímo do trouby. Díky této konstrukci nemusíte mít obavy z toho, že by se pizza mohla rozpadnout nebo přilepit na lopatku.

Madlo naší lopatky je vyrobeno z odolného bukového dřeva, což zajišťuje stabilitu a pevný úchop. To znamená, že budete mít plnou kontrolu nad přesunem pizzy, ať už jde o klasickou italskou pizzu, calzone nebo jakýkoli jiný druh.

Další výhodou naší lopatky je speciálně navržené děrování na hlavě. Toto děrování má několik výhod. Zaprvé, zabrání nadměrnému množství mouky, která by se mohla připálit na pizzu a způsobit jí hořkou chuť. Zadruhé, umožní proudit horkému vzduchu z trouby kolem pizzy, což zajistí rovnoměrnou a křupavou kůrku.

Lopatka na pizzu Aquila je dlouhá 90 cm, což vám dá dostatek dosahu, abyste se vyhli nepříjemným popáleninám od horké trouby. Hlava lopatky má šířku 30,5 cm, což vám umožní snadno manipulovat s různě velkými pizzami.

A co ještě lepší, po použití lopatku snadno pověsíte díky malé šňůrce, což vám ušetří místo a udrží vaši kuchyň čistou a uklizenou.

S Lopatkou na pizzu Aquila si užijete dokonalý zážitek z přípravy a pečení pizzy a budete si jistí, že vaše pizza bude vždy bezchybná a chutná!