Úžasné,jednoduché a zdravé udírny vhodné pro všechny a všude ! Domů, do garáže, na chatu, pod pergolu, do restaurace, na váš balkón....
KANADSKÉ UDÍRNY.CZ
Obrázek1
V okrese Klatovy, Domažlice a v okolí Přešticka vám udírnu na přání dovezeme domů osobně. U vás ji sestavíme a vysvětlíme její obsluhu. Samozřejmě zdarma.
Obrázek1
Pizza pece » Pizza pece příslušenství

Děrovaná lopata na pizzu Eva ZiiPa

Novinka
Děrovaná lopata na pizzu Eva ZiiPa
Špičkový doplněk pro vytváření dokonalých pizz!
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky 23-076
Cena bez DPH 767,77 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 929,00 CZK
  • Podrobný popis
Špičkový doplněk pro vytváření dokonalých pizz!
Děrovaná lopata Eva je vaším nezbytným spojencem pro dokonalé pizzy. Tato lopata, navržená pro milovníky pizzy, změní vaši přípravu a pečení. Jeho eloxovaný hliníkový tác je lehký , zatímco šroubovací, odšroubovatelná rukojeť z bukového dřeva kombinuje eleganci a praktičnost . Inteligentní výkon eliminuje přebytečnou mouku a zaručuje perfektní základ pro každou pizzu.

Výhody děrované lopaty na pizzu Eva:
Hliníková plošina: Perforovaná lopatová plošina je vyrobena z vysoce kvalitního eloxovaného hliníku, který nabízí výjimečnou lehkost a zároveň zaručuje mimořádnou pevnost. Každé použití je hladký, příjemný zážitek díky jemnosti a odolnosti tohoto materiálu.
Ergonomická buková rukojeť: Buková rukojeť lopaty není jen estetickým prvkem, je to ergonomický prvek, který zvyšuje praktičnost tohoto příslušenství. Jeho šroubovací a odšroubovatelný design nabízí jedinečnou flexibilitu, usnadňuje skladování a snadnou manipulaci pro klidné vaření.
Praktická šňůrka na zavěšení: Malá šňůrka integrovaná do rukojeti lopaty není jen designovým prvkem, ale dodává celku praktickou funkčnost. Po použití jej snadno zavěste, abyste dosáhli sofistikovanosti ve venkovní kuchyni a ušetřili místo.
Perforace: Pečlivě umístěné perforace na plechu umožňují odkapávání přebytečné a zbytkové mouky a zaručují tak základ pizzy, který je bez hořkosti a nepřilne.
Zkosená hrana: Zkosená hrana umožňuje snadné vkládání a vyjímání pizzy z trouby.
Antiadhezivní: Lopatka je opatřena vysoce kvalitním antiadhezním povlakem. To zajišťuje snadné uvolnění pizzy a zabraňuje jakémukoli riziku přilepení.
Rozměry: 65 x 30,5 x 2 cm