Úžasné,jednoduché a zdravé udírny vhodné pro všechny a všude ! Domů, do garáže, na chatu, pod pergolu, do restaurace, na váš balkón....
KANADSKÉ UDÍRNY.CZ
Obrázek1
V okrese Klatovy, Domažlice a v okolí Přešticka vám udírnu na přání dovezeme domů osobně. U vás ji sestavíme a vysvětlíme její obsluhu. Samozřejmě zdarma.
Obrázek1
Pizza pece » Pizza pece příslušenství

Lopatka na pelety Melfa

Novinka
Lopatka na pelety Melfa
Pokud hledáte dokonalý nástroj pro snadné a efektivní přidávání pelet do vaší peci na pizzu, pak je tu pro vás naše Malá lopatka na pelety od ZiiPa.
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky 22-040
Cena bez DPH 288,43 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 349,00 CZK
  • Podrobný popis
Pokud hledáte dokonalý nástroj pro snadné a efektivní přidávání pelet do vaší peci na pizzu, pak je tu pro vás naše Malá lopatka na pelety od ZiiPa # značky, které si získaly srdce milovníků pece na pizzu po celém světě. Tato lopatka vám umožní dosáhnout maximální přesnosti a čistoty při doplňování paliva do vaší trouby, což v konečném důsledku přispěje k dokonalému výsledku vašeho pečení.

Lopatka na pelety od ZiiPa byla pečlivě navržena s ohledem na vaše potřeby a pohodlí. Je to skvělý pomocník, který vám ušetří spoustu času a zároveň vám umožní udržovat vaši pec na pizzu v dokonalém stavu. Nyní ji můžete mít v čtyřech ikonických barvách, které nesou ZiiPa styl a eleganci do vaší kuchyně.

Díky této lopatce budete mít kontrolu nad tím, kolik pelet doplníte, a přesnost je klíčem k optimálnímu pečení pizzy. Už se nemusíte trápit nepořádkem nebo ztrátou pelet na cestě do trouby. S naší malou lopatkou na pelety od ZiiPa je všechno hladké, rychlé a čisté.

Kromě funkčnosti jsme se zaměřili i na estetiku. Naše lopatka je k dispozici ve čtyřech ikonických barvách ZiiPa, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe zapadá do vaší kuchyně. Každá barva nese s sebou charakter a styl, který přidává osobní nádech do vašeho pečícího procesu.

Tato lopatka na pelety je tedy nejen praktickým a efektivním nástrojem pro vaši pec na pizzu, ale také stylovým doplňkem, který vás bude těšit nejen svou funkcionalitou, ale i svým designem. S Malou lopatkou na pelety od ZiiPa máte jistotu, že vaše pečení pizzy bude ještě příjemnější a výsledek dokonalý.

Délka: 215 mm
Šířka: 80 mm
Výška: 80 mm
Barva: šedá

Materiál: ocel s práškovým nástřikem

Před prvním použitím omyjte mýdlovou vodou. Vyhněte se abrazivním čistícím prostředkům.