Úžasné,jednoduché a zdravé udírny vhodné pro všechny a všude ! Domů, do garáže, na chatu, pod pergolu, do restaurace, na váš balkón....
KANADSKÉ UDÍRNY.CZ
Obrázek1
V okrese Klatovy, Domažlice a v okolí Přešticka vám udírnu na přání dovezeme domů osobně. U vás ji sestavíme a vysvětlíme její obsluhu. Samozřejmě zdarma.
Obrázek1
Udírny Bradely smoker » Bradley smoker

Bradley Udírna BS - Original 240 V

Bradley Udírna BS - Original 240 V
Čtyřroštová udírna+ k tomu zadarma koření na klobásy (na10kg masa),doprava
Popularita Popularita
Výrobce Bradley smoker
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky BT1SCE240
Cena bez DPH 14 867,77 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 17 990,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
Udírna Bradley Smoker Originál je nová a vylepšená unikátní udící komora s generátorem kouře, topným tělesem, regulací teploty a nerezovou vnitřní úpravou. Používané briketky nehoří, pouze produkují čistý kouř. Jedna briketka produkuje kouř 20 minut. Při produkci kouře nedochází k přímému spalování dřeva ani přepalování popele, takže v udírně nevznikají žádné nechtěné zplodiny, které by mohli ovlivnit chuť uzeného masa či zdraví člověka. Udírna Bradley Smoker Originál je vybavena termostatem, který kontroluje stálou teplotu v komoře. Tato udírna je velmi zajímavá tím, že se dá použít i jako pomalu pečící trouba nebo sušička ovoce. Díky nízké váze pouhých 18,14 kg, se dá udírna bez problémů přepravovat. Provoz je zcela automatický a v případě pužití větší digestoře je možné používat udírnu i v interiéru.

Technické parametry:
Hmotnost: 18,14 kg
Venkovní rozměry udírny: 790 x 430 x 360 mm
Vnitřní objem udírny: 400 x 400 x 300 mm
Topné těleso: 500 W
Výkon: 220 - 240 V
Regulace teploty
Nastavitelné rošty: 4
Certifikace CE
Uživatelský manuál
Receptář