Úžasné,jednoduché a zdravé udírny vhodné pro všechny a všude ! Domů, do garáže, na chatu, pod pergolu, do restaurace, na váš balkón....
KANADSKÉ UDÍRNY.CZ
Obrázek1
V okrese Klatovy, Domažlice a v okolí Přešticka vám udírnu na přání dovezeme domů osobně. U vás ji sestavíme a vysvětlíme její obsluhu. Samozřejmě zdarma.
Obrázek1
Udírny Bradely smoker

Bradley Smart Smoker 10 rack

NovinkaDoporučujeme
Bradley Smart Smoker 10 rack
Bradley Smart Smoker je venkovní udírna, prodávaná se všemi potřebnými komponenty, jako jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné brikety. Udírna je izolovaná, elektrická, s programovatelným průběhem uzení a digitálním zobrazením stavu udícího procesu
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Na objednávku
Záruka 24 měs.
Kód položky BS916EU
Cena bez DPH 27 264,46 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 32 990,00 CZK
  • Podrobný popis
Vnější: 60,96 cm x 36,2 cm x 102,87 cm
Interiér: 39,37 cm x 29,85 cm x 84,45 cm
Hmotnost 34 kg

Udírna Bradley Smart Smoker 2018
Po letech vývoje a testování stávajících udíren vám s potěšením představujeme nejnovější automatickou elektrickou udírnu určenou pro evropský trh # Bradley Smart Smoker#. Nabízí stejné parametry jako naše digitální udírny Bradley, navíc však také novou inovativní technologii iSmoke# Technology, jejímž prostřednictvím můžete nyní udírnu ovládat v reálném čase prostřednictvím chytrých telefonů na bázi Bluetooth a z centra dotykového ovládání obrazovky.
O 40 % větší udírna vám nyní poskytuje prostor pro 10 roštů. Kromě toho jsou zde dvě vyjímatelné barevně značené teplotní sondy, které umožní měřit teplo v různých místech udírny současně, což představuje skutečně pokročilý monitoring. Plně izolovaný vnitřek z nerezové oceli a nové silikonové křemíkové těsnění dveří zaručují snadné čistění a udržují kouř na svém místě. Udírna Bradley Smart Smoker# je dodávána se čtyřmi nastavitelnými nožičkami a dvěma volitelnými kolečky a šesti rošty. Aplikace Bradley iSmoke# je k dispozici pro chytré telefony iPhone a Android.Bradley Smart Smoker je venkovní udírna, prodávaná se všemi potřebnými komponenty, jako jsou generátor kouře, topné těleso a dřevěné brikety. Udírna je izolovaná, elektrická, s programovatelným průběhem uzení a digitálním zobrazením stavu udícího procesu na chytrém telefonu.
Na vlastní udírnu je připojen digitální generátor kouře s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a se zásobníkem briket na výběrové dřevěné brikety (15 volitelných druhů dřeva s různým aroma vhodným pro různé potraviny). Automatika postupně posouvá brikety na spalovací komoru, kde briketa produkuje 20 minut studený kouř, pak je automaticky nahrazena další briketou, přičemž spaliny jsou odsunuty do odpadní misky s vodou. Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným tělesem a od brikety je oddělen odkapovou miskou. Jedinečnosti udírny a vysoké kvality domácího uzení je také dosaženo díky originální chuti a vůni dřeva v briketách Bradley. Dobu vývinu kouře, teplotu v udírně a dobu vytápění udírny lze nastavit digitálně a jsou zobrazeny na displeji generátoru kouře. Tyto hodnoty se nastavují nezávisle, lze tedy zvolit například pouze uzení studeným kouřem, nebo naopak ohřátí již vyuzených potravin, případně s částečným prouzením (nastavení určité doby produkce kouře).
Dvě tepelné a odnímatelné sondy do masa umožnují lepší měření teploty v potravinách.
Udírna má prostor pro 10 roštů o rozměru 33 x 27,9 cm, pojme cca 23 až 28 kg masa, vnitřní rozměr 39,37 cm x 29,85 cm x 84,45 cm a vnější rozměr udírny je 60,96 cm x 36,2 cm x 102,87 cm. Čelní strana udírny má lesklý lakovaný stříbrný vzhled z práškové epoxidové oceli, vnitřní povrch udírny je z nerezu. Udicí komory jsou pečlivě izolované, takže kouř uniká pouze vrchním průduchem. Průchod kouře lze regulovat otočným komínkem na horním průduchu udírny (průměr cca 7cm).
Jedinečnost udíren Bradley spočívá v tom, že produkují chladný kouř, ve kterém se uvolňuje čistá chuť dřeva. Brikety se spalují při takové teplotě, aby nikdy nedošlo k procesu hoření. Tím nevznikají žádné nežádoucí zplodiny z hoření ani plyny a vám nic nenarušuje perfektní chuť uzených surovin. Brikety uvolňují pouze čistou chuť a vůni dřeva a vy máte jistotu kvalitního jídla bez nežádoucích příměsí. Vlastní prostor udírny je zahříván na nastavenou teplotu samostatným topným 500w tělesem a od briket ho odděluje odkapová miska. Náklady na hodinový provoz udírny představují přibližně 35,- Kč (náklady na udicí brikety). Provoz udírny je plně automatický, uzení nemusíte hlídat. Udírna má vnitřní termostat, který hlídá správnou teplotu. Prostě jednoduše pomocí digitálního ovládání nastavíte teplotu, dobu uzení a dobu produkce kouře a o vše ostatní se postará udírna sama.
Udírna Bradley Smoker je vyrobena z kvalitních a zdravotně nezá­vadných materiálů. Výhodou udírny je i hmotnost, a to pouze 34 kg. Další výhodu skýtá její přenosnost, udírnu je tedy možné použít kdekoliv v dosahu el. proudu. Bradley udírny splňují normy evropských elektrických spotřebičů CE.
Udírny Bradley jistě nadchnou každého milovníka uzených pokrmů # uzení je velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Nemusíte se tak již spoléhat na nekvalitní uzeniny ze supermarketu, ale můžete si doma připravit uzenou pochoutku sami. Vhodné i do restaurací.
Briketky lze vybrat z 15 různých druhů dřeva, takže každý pokrm může ozvláštnit specifická chuť. Dodávají se v balení po 48 ks nebo 120 ks.
Klíčové vlastnosti:
domácí příprava uzenin, bez pachutě a přepalování, příjemná a čistá chuť dřeva, jednoduché ovládání
digitální ovládání teploty, doby kouře a uzení, plně automatický proces
Mezi hlavní funkce patří Bradley Smart Smoker 2018
inovativní technologie iSmoke#, která vám umožní připojit se k udírně a ovládat ji smartphonem s technologií Bluetooth v reálném čase
snadno použitelný dotykový displej
dvě integrované sondy pro měření vnitřní teploty masa
dveře z ušlechtilé oceli s integrovaným křemíkovým těsněním dveří se systémem zámku
větší udírna o 40 % vám nyní nabízí prostor pro 10 roštů # ideální pro vyplnění při studeném uzení
4 nastavitelné nožičky, 2 volitelná kolečka
vnější: prášková epoxidová ocel
interiér: leštěná nerezová ocel
čistý, chladný kouř po dobu až 9 hodin bez opětovného naplnění briket
dotyková obrazovka s vysokým rozlišením a ovládaná aplikací v telefonu a umožňující úplnou kontrolu nad dobou uzení, teplotou, časem, rozehřívání briket a nastavením signalizace pro 2 tepelné sondy
vnitřní ohřívač: spirála 500 W / rozehřívač briket 125 W
napájení: 230 V
automatický posuvný systém Bradley bisquetes # posun briket na hořák každých 20 minut
izolované stěny udírny
2 tepelné a odnímatelné sondy do masa
6 roštů 27,9 cm x 33 cm
obdélníková spodní miska a odkapávací miska