Úžasné,jednoduché a zdravé udírny vhodné pro všechny a všude ! Domů, do garáže, na chatu, pod pergolu, do restaurace, na váš balkón....
KANADSKÉ UDÍRNY.CZ
Obrázek1
V okrese Klatovy, Domažlice a v okolí Přešticka vám udírnu na přání dovezeme domů osobně. U vás ji sestavíme a vysvětlíme její obsluhu. Samozřejmě zdarma.
Obrázek1
Příslušenství Borniak

Generátor kouře Borniak

Generátor kouře Borniak
Generátor kouře GD / GDS má rozhodující vliv na úspěšnost kouření - zajišťuje rovnoměrnou činnost, která se projevuje při jednotném spalování dodávaných dřevěných štěpků. Tyto podmínky zaručují nejlepší produkty - aromatické, bohaté na chuť a okouzlujíc
Popularita Popularita
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky GD-01
Cena bez DPH 4 537,19 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 5 490,00 CZK
  • Podrobný popis
Generátor kouře GD / GDS má rozhodující vliv na úspěšnost kouření - zajišťuje rovnoměrnou činnost, která se projevuje při jednotném spalování dodávaných dřevěných štěpků. Tyto podmínky zaručují nejlepší produkty - aromatické, bohaté na chuť a okouzlující barvu.
Říkají, že bez požáru není kouř ... máme jiný názor. Kouřové štěpky, které procházejí zařízením, nejsou spáleny plamenem ale vhodnou teplotou. Jednorázové plnění násypky umožňuje u většin výrobků kouřit bez přidávání třísek během procesu.
Generátor kouře byl vytvořen pro použití s ??udírnami Borniak, nicméně není nic, co by zabránilo jeho použití s ??jinými zařízeními, pokud mají správné upevnění. Přístroj pracuje s komorami o kapacitě až 200L.
Kapacita - Generátorová nádrž je tak velká, že po naplnění dřevěnými štěpkami vzniká kouř po dobu až 8 hodin. Kromě toho lze dřevěné štěpky snadno zajistit pomocí víka na generátor
Bezpečnost - Kryt ohřívače zabraňuje kondenzaci z vašich výrobků dostat se na doutnající dřevěné štěpky
Ovládání - Vzduchové otvory se používají k regulaci množství vzduchu dodávaného do udírenské komory.
Teplota - Topné těleso je navrženo tak, aby doutnající dřevěné štěpky daly Vašim uzeným masům nejlepší chuťové vlastnosti.

Generátor GD-01
Kapacita plnění generátoru až 2L ( vystačí až na 8 hodin vytváření kouře )
Jmenovité napětí 230
energie 115W
Výkon ohřívače generátoru 110W
Generátor pojistky 1.25A
Váha 1,8kg
Záruka 24 měsíců

Výrobce
Borniak